Turundus- ja reklaamimüügiosakond

Reklaamiosakond | Projektijuhid | Reklaamitoimetajad

Reklaamiosakond

Töötaja Telefon E-post
Asso Laido reklaamidirektor 6670072 Asso.Laido [ ät ] aripaev.ee
Irina Altin-Smirnov müügijuht 6670069 Irina.Altin-Smirnov [ ät ] aripaev.ee
Vivian Berg Meditsiiniuudiste arendusjuht 6670071 vivian.berg [ät] aripaev.ee
Taavi Lätti veebireklaami müügijuht 6670031 Taavi.Latti[ ät ]aripaev.ee
Kirke Klemmer sisuturundusosakonna juht 6670202 Kirke.Klemmer [ ät ] aripaev.ee

Projektijuhid

Töötaja Telefon E-post
Silja Valge reklaamimüügi projektijuht Silja.Valge [ät] aripaev.ee
Rain Jüristo reklaami projektijuht 6670077 rain.jyristo [ät] aripaev.ee
Tanel Lätti reklaami projektijuht 6670068 Tanel.Latti[ ät ]aripaev.ee
Eliise Nikopensius konverentsireklaami projektijuht 6670138 Eliise.Nikopensius[ ät ]aripaev.ee
Jorma Käsper reklaamimüügi projektijuht 56861813 jorma.kasper [ät] aripaev.ee
Cätlin Puhkan reklaamimüügi projektijuht 6670148 catlin.puhkan [ät] aripaev.ee
Kaidy Joala reklaamimüügi projektijuht 6670045 kaidy.joala [ät] aripaev.ee

Reklaamitoimetajad

Töötaja Telefon E-post
Valentin Motshalov reklaamikujundaja 6670055 valentin.motshalov [ ät ] aripaev.ee
Kristjan Vaga reklaamikujundaja 6670129 kristjan.vaga[ät]aripaev.ee
Svetlana Vink reklaamitoimetaja 6670206 Svetlana.Vink [ ät ] aripaev.ee
Joel Idavain reklaamikujundaja 6670010 joel.idavain [ ät ] aripaev.ee
Marina Altmaa reklaamitoimetaja 6670161 Marina.Altmaa [ ät ] aripaev.ee
Merli Õunaaed reklaamitoimetaja 6670091 Merli.Ounaaed [ ät ] aripaev.ee
Eve V?su reklaamitoimetaja 6670095 Eve.Vosu [ät] aripaev.ee
Jana Kibal reklaamitoimetaja 6670219 jana.kibal [ät] aripaev.ee

Äripäeva Uudised

Äripäeva - majandusuudised reaalajas

Firma Teated

Teadete arhiiv

Firma Kiirviited

Leia kiirelt kõik vajalik

Kontakt

Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Tel.: (+372) 667 0111
Faks: (+372) 667 0165
E-post: aripaev@aripaev.ee

Rekvisiidid

a/a 10220107969018
SEB
registrikood 10145981
KMKR: EE100069349