Kandideeri ajakirjade müügigruppi tööle!09. märts 2022

Otsid paindliku tööajaga tööd?

Meie juures töötad E-R neli tundi päevas, seega jääb Sul aega tegeleda oma ettevõtlusega, käia koolis või pühenduda perele.

Sinu jaoks on eneseareng oluline?

Esimesed tööpäevad algavad põhjaliku väljaõppe ja parimate praktikate jagamisega, mida saad enda töös kasutada ning mis saavad olema toeks Sinu müüginumbrite kasvatamisel. Lisaks on Sul võimalus osaleda Äripäeva konverentsidel ja koolitustel, et enda teadmisi pidevalt täiendada ning hoida silmaringi avarana, laenutada raamatuid meie raamatukogust ja tarbida muid Äripäeva meediatooteid.

Tahad, et lisaks tööle oleks ka lõbu?

Sind ootavad ees toetavad ja sõbralikud kolleegid, soodsad sportimisvõimalused üle Eesti, 35 päeva puhkust aastas, massaažitool, meditatsiooniruum, meeleolukad ühisüritused ja võimalus enda vahvaid ideid ellu viia.

Kui Sa oled valmis aktiivseks müügitööks telefoni teel, Sind iseloomustab enesekindlus ja julge pealehakkamine ning oled harjunud püstitama endale eesmärke ja neid täitma, siis tule Äripäeva ja aita Eesti edukaimatel ajakirjadel jõuda lugejateni.

Kandideerimiseks saada meile oma CV hiljemalt 27. märtsiks. Lisainfo meiliaadressil [email protected] märksõnaga „Ajakirjade müügikonsultant“, personalispetsialist Brigitta Rosin.