Aktiivne müügitöö ootab Sind!27. august 2021

Unistad neljatunnistest tööpäevadest? 

Soovid, et Su päevad oleksid täis põnevust, väljakutseid ja mugavustsoonist välja astumist? 

Tahad töötada ettevõttes, millel on peresõbraliku tööandja kuldmärgis ja sai kiidetuimaks ettevõtteks eelmine aasta? 

Kui jah, siis kandideeri Äripäeva müügikonsultandiks! 

Sinu põhiülesandeks on Äripäeva digipakettide aktiivne müük telefoni teel. Põhifookuses on veel kliendisuhete loomine, hoidmine ja arendamine. 

Pakume Sulle põhjalikku koolitust ning toetame enesearengut – Sul on võimalus osaleda Äripäeva koolitustel ja konverentsidel, laenutada raamatuid meie raamatukogust ja harida end loetuimate ajakirjadega Eestis. Lisaks tööle oskame ka puhata – korraldame meeleolukaid firmaüritusi, pakume soodsaid sportimisvõimalusi üle Eesti ning puhkame tervelt 35 päeva aastas. 

Ootame Sind meie müügitiimi, kui väärtustad isiklikku arengut, tahad arendada enda läbirääkimisoskusi ja omandada kogemust B2B müügis. Kasuks tuleb eelnev müügitöö kogemus, ent selle puudumisel piisab motivatsioonist teha aktiivset müüki telefoni teel. Sobid hästi, kui tunned huvi ärimaailmas toimuva vastu ning oled harjunud püstitama ja täitma seatud eesmärke 

Kui tahad olla osa meie eduloost, siis saada meile oma CV ja kaaskiri hiljemalt 12. septembriks. Lisainfo e-postil [email protected] märksõnaga „Äripäeva müügikonsultant“, personalispetsialist Brigitta Rosin.