Äripäeva Konverentsikeskust hakkab juhtima Mari Sarapuu13. märts 2018

Alates 13. märtsist juhib Äripäeva Konverentsikeskust Mari Sarapuu, kes oli varasemalt Äripäeva konverentside programmijuht. Enne Äripäeva tulekut juhtis Mari mitu aastat MTÜ AIESEC Eesti erinevaid meeskondi ning lõpuks ka juhatuse esimehena tervet organisatsiooni ja korraldas kaks aastat projektijuhina Eesti suurimat 1200 osalejaga noortekonverentsi „Lahe Koolipäev“.

Äripäeva Konverentsikeskust viis aastat edukalt juhtinud Reelika Andresson-Kesa siirdus käsitööšokolaadi  valmistaja „Chocolala“ arendusjuhiks.

„Olen uueks väljakutseks valmis ja täis tegutsemistahet! Loodan head koostööd jätkata kõigi Äripäeva osakondadega, teha endiselt suurepäraseid konverentse ning tagada oma tööga selle, et kõik eesmärgid saaksid täidetud. Olen õnnelik ja tänulik selle võimaluse eest juhtida konverentsikeskuse osakonda. Võimalusel aitan oma teadmiste ja kogemusega ka kõiki teisi, nii et juhul kui on probleeme või ettepanekuid eriti just sündmuste korraldamise osas, siis võib kindlasti minu poole pöörduda,“  soovitab uude ametisse astuv Mari Sarapuu.

Äripäev alustas konverentside korraldamist 1999. aastal korraldades esimese konverentsi  „Äriplaan 2000“ oma kümnendaks juubeliks. Regulaarselt alustas Äripäev seminaride ja konverentside korraldamist 2000. aasta kevadel ja peaaegu 20 tegevusaasta jooksul on sünnipäeva tähistamisest kasvanud ligi kolme miljoni euroga mõõdetav äritegevus.

Aastas korraldatakse ligi 150 konverentsi, seminari ja vebinari, millest saab osa ca 12 000 osalejat. Äripäev on Eesti suurim ärikonverentside korraldaja. Tuntumad konverentsid on „Äriplaan“, turunduskonverents“ Password“, Pärnu Juhtimiskonverents, Gaselli Kongress, Pärnu Finantskonverents, Pärnu Tarneahela konverents, konverents „Laoseis“, reklaamifestival „Baltic Best“, Pärnu Raamatupidamiskonverents, Kaubanduse Aastakongress, Ehituse Aastakonverents, Kütuseturu Aastakonverents, „Tööstuse Äriplaan“,  internetiturunduse konverents „Best Internet“ jt.