Äripäeva veebiraadio rebis Eesti parimaks10. august 2016

Äripäeva veebiraadio “Äripäev Eetris” on teist kuud veebiraadiotest Eestis kuulatuim saade.

Kolm kuud tegutsenud Äripäeva veebiraadio “Äripäev Eetris” on teist kuud veebiraadiotest (ehk podcastidest) Eestis kuulatuim saade.

Populaarse veebiraadiote jagamise kanali ehk Apple’i meediapleieri iTunes andmetest selgub, et tänavu aprillis alustanud saade on kerkinud Eestis kuulatuimaks nii üldarvestuses kui äriteemaliste saadete jaotuses.

Üldarvestuses jäävad selja taha populaarsed saated nagu näiteks “Hallo, kosmos”, “Rahva oma kaitse”, staarettevõtjate Tony Robbinsi ja Tim Ferrisse saade, Investeerimisraadio ja paljud teised.

Päevas kuulab Äripäeva saateid keskmiselt 1500 inimest, kusjuures populaarsemad saated on jõudnud 9000 ja enama kuulajani. Kuulatavus on kõrgem kui mõni aasta tagasi näiteks Kuku Raadio podcastidel.

Populaarsemad teemad on investeerimine, rikkuse kasvatamine, aga ka intervjuud nimekate ja tuntud ettevõtjatega – näiteks Äriplaani esinejad, aga ka konkursi Parim Juht finalistid. Samuti lähevad hästi peale kasulikke nippe jagavad saated.

Äripäeva veebiraadiot saab kuulata www.aripaev.ee/eetris, samuti tellina seda podcastina iTunes´is (http://apple.co/2aR8pmv) ning alla laadida Soundcloudis (www.soundcloud.com/aripaev-eetris).