Jana Palm veab Äripäeva toimetuse konverentse ja investeerimisüritusi20. oktoober 2023

Kevadel meile tööle tulnud ja end Investeerimisfestivali, Pereettevõtjate konverentsi ning Äriplaani korraldamises väga heast küljest näidanud Jana Palm hakkab juhtima kõiki toimetuse konverentside, sh investeerimisteemaliste suurürituste valmimist ja müüki.

Mõne nädala pärast liitub Janaga seni Keidu tiimis töötanud Evi Schults. Tsiteerides Keitu: „Hea uudis on see, et Evi jääb minu tiimiga koostööd edasi tegema, lihtsalt nüüd “tellija” rollis, veel parem uudis on see, et tema teadmised ja oskused jäävad majja.“

Aasta algus on paljulubav. Neil päevil läheb müüki veebruaris toimuv Gaselli Kongress. Juba mitmed nädalaid on müügis jaanuaris toimuv investor Toomase konverents, kuhu tänaseks end vormistanud juba pea 400 osalejat ja toetusi kogunud ligi 100 000 euro eest.

Investeerimisürituste osas aitabki uut tiimi investor Toomase meeskond eesotsas Juhaniga. Mais aga tuleb taas Pärnu Juhtimiskonverents, kuhu sel aastal jättis praegu lapsepuhkusel viibiv Marili päris suured saapad. Siin aitab Janat ja Evit Äripäeva Liidrite Kollokviumi edukalt käivitanud Laine Randjärv. Suvel on taas tulemas Investeerimisfestival, millest loodame üha enam kasvatada kogupere üritust, kus uuel aastalgi on abiks festivali asutajad. 

Toimetus on samuti olemas nõu ja jõuga abistamas. Nii raadio ülekannetega kohapealt, mida tänavu tegime Äriplaanil, aga uuel aastal plaanime juba enamatel ürtustel. Samuti erinevate lugudega, näiteks pereettevõtjatest, mis kõnetab üha enam meie lugejaid. Pereettevõtjate konverentsist loodame aastate jooksul üldse midagi päris suurt kasvatada.

Ja laseme nüüd Janal rääkida: „Usun, et minu suur kirg konverentside korraldamise ja programmide kokku panemise vastu ning varasemad töökogemused müügi-, turundus- ja käibejuhina võiksid äri kasvamisele kaasa aidata. Ühendame Eviga enda tugevused ning anname parima, et Juhani ja Marili poolt edukalt üles ehitatud üritused vähemalt sama heal tasemel hoida. Samas plaanime nii sisule kui ka osaluste müügile kindlasti omapoolse lisapanuse anda. Kuna eesmärgid ja käibenumbrite kasvuplaanid on suured, siis Evi võtab suurde fookusesse kõikide Äripäeva toimetuse ürituste osaluste müügi kasvu läbi digikanalite. Olen põnevil nii uue rolli kui ka Evi meeskonnaga liitumise pärast!“

Jana ja Evi portfellis on üle poole tosina suure või kohe suureks saava ürituse, mille koondkäive tänavu üle 1,5 miljoni euro. Ma usun koos Janaga, et me näeme juba lähiajal uue tiimi poolt siin päris huvitavaid ja rõõmsaks tegevaid arenguid. Seda nii sisu kui digimüügi ja laiemalt nähtavuse osas. Pöidlad pihku!