Kandideeri Äripäeva Akadeemia suurkliendihalduriks!24. veebruar 2021

Kui Sind kõnetavad müügialased väljakutsed ja soovid toetada meie pidevalt muutuvas keskkonnas ettevõtlikke inimesi nende isiklikus ja professionaalses arengus, siis see ametikoht on just Sulle!

Sinu tulevane töö sisaldab aktiivset suhtlemist Eesti tippjuhtide ja võtmeisikutega, usaldusväärsete kliendisuhete loomist ja hoidmist, kliendi edu toetavate arenguvajaduste välja selgitamist ning väärtuspõhist müüki.

Ootame Sind oma meeskonda, kui Sul on ärikliendi müügikogemus, oled loomult uudishimulik, aktiivne ja enesekindel. Sobid hästi meie tiimi, kui oled kiire õppija ja väärtustad isiklikku arengut.

Kui tuled meile tööle, siis lisaks väljaõppele pakume Sulle häid sportimisvõimalusi, enesearengu võimalusi, põhitasu ning tulemustasu, mille kujundajaks oled Sina ise. Puhkus on meil juulis, lisaks on ka 5 päeva talvepuhkust. Äripäeval on peresõbraliku tööandja kuldmärgis ja sai kõige kiidetumaks tööandjaks eelmise aasta lõpus!

Töö on osalise koormusega (0,75) esmaspäevast reedeni 6 tundi päevas. Töökoht asub moodsas kontoris Tallinna kesklinnas, aadressil Vana-Lõuna 39, Tallinn.

Kandideerimiseks saada oma CV ja kaaskiri hiljemalt 10. märtsiks. Lisainfo e-postil [email protected] märksõnaga „Suurkliendihaldur“, värbamisassistent Brigitta Rosin.