National Geographic sulgeb Eestis põhiajakirja ja jätkab eriväljaannetega28. oktoober 2021

Ajakiri National Geographic suurendab järgmisest aastast Eestis oma eriväljaannete mahtu, mis hakkavad ilmuma iga kahe kuu tagant – kokku hakkab ilmuma kuus temaatilist eriväljaannet aastas. Samal ajal lõpetab üleilmsest koroonaviiruse pandeemiast tingitud reklaami- ja jaemüügi olulise vähenemise tõttu jaanuarist ilmumise National Geographicu eestikeelne põhiväljaanne.

Kõik tellijad, kellel on praegu kehtiv ajakirja National Geographic Eesti tellimus, saavad igakuise põhiajakirja asemel edaspidi mahukaid temaatilisi eriväljaandeid. Esimene neist ilmub 2022. aasta veebruaris, teine aprillis ja nii igal teisel kuul. Tänutäheks tellimise eest ei pea praegused NG Eesti igakuise ajakirja tellijad automaatsel üleminekul NG eriväljaannete tellimisele midagi juurde maksma, kuigi eriväljaande kaanehind on kallim kui senisel põhiväljaandel.

National Geographicu eestikeelse põhiväljaande praegused tellijad, kes soovivad ka edaspidi NG väljaandeid oma postkasti saada, ei pea midagi täiendavalt tegema: eriväljaanded jõuavad nende postkasti, kuni senine igakuise ajakirja tellimus läbi saab. Tellijad saavad täpselt nii mitu eriväljaannet, kui mitu ajakirja nad pidanuks oma senise tellimuse raames saama. Näiteks kui tellija praegune tellimus lõppeb 2022. aasta teisel kuul ehk veebruaris, saab ta järgmisel aastal kaks NG eriväljaannet – esimese veebruaris ja teise aprillis. Kui tellimus lõppeb 2022. aasta neljandal kuul ehk aprillis, saab ta neli eriväljaannet – esimese veebruaris, teise aprillis, kolmanda juunis ja neljanda augustis.

Kui mõni praegune tellija peaks soovima oma tellimuse katkestada ning tellimuse eest tasutud ja kasutamata jäänud ettemaksu tagasi saada, saab ta võtta ühendust meie klienditeenindusega.