Ootame oma tiimi tegusat koolituskonsultanti!09. aprill 2021

Konsultandi ülesandeks on Äripäeva Akadeemia koolituste müük telefoni teel. Töö sisaldab aktiivset kliendisuhete loomist, arenguvajaduste väljaselgitamist ja sobivate koolituse pakkumist. Suhtled igapäevaselt Eesti ettevõtete juhtide ja võtmeisikutega

Eelnev müügitöö kogemus ei ole vajalik. Meie juures saad täieliku ettevalmistuse nii müügitehnikate kui ka meie koolituste osas.

Ootame Sind kandideerima, kui tunned ennast telefoniga suheldes ja arvutiga töötades enesekindlalt, oled kiire taibuga kiire kohaneja ning valdad suurepäraselt eesti keelt. Sobid hästi meie tiimi, kui väärtustad isiklikku arengut ja Sul jagub julget pealehakkamist ning südikust.

Kui tuled meile tööle, siis lisaks põhipalgale ning tulemustasule pakume Sulle: võimalust osaleda Äripäeva Akadeemia koolitustel; häid sportimisvõimalusi; arengut toetavat töökeskkonda, väärtuslikku kogemust B2B müügis ja 30 päeva suvepuhkust, millele lisandub veel 5 päeva talvepuhkust.

Töö on osalise koormusega (0,75) esmaspäevast reedeni 6 tundi päevas (kell 8.45 – 15.15). Töökoht asub imeilusas kontoris Tallinna kesklinnas, aadressil Vana-Lõuna 39/1, Tallinn.

Äripäeva Akadeemia koolituste valikuga saad lähemalt tutvuda siin: akadeemia.aripaev.ee

Kandideerimiseks saada oma CV ja kaaskiri hiljemalt 25. aprilliks. Lisainfo e-postil [email protected] märksõnaga „Koolituskonsultant“, personalispetsialist Brigitta Rosin.