Pärnu Konverentsid liituvad Äripäevaga01. oktoober 2014

Oktoobrist liitub Eesti vanim konverentside sari Pärnu Konverentsid meediaettevõttega Äripäev.

Liitumise eesmärk on pakkuda ühiste jõududega klientidele üha suuremat väärtust. Pärnu Konverentside meeskond jätkab oma tööd, liitudes Äripäeva töötajaskonnaga. Senised omanikud Anti Orav ja Toomas Tamsar osalevad ka edaspidi konverentside programmitöös.

Pärnu Konverentside asutaja ja partner Toomas Tamsar ütles:”Pärnu Konverentsid on suureks kasvanud, 2015. aasta kevadel toimub juba 20. Pärnu Juhtimiskonverents. Seda last on kasvatatud armastusega. Nüüd on aeg edasi minna. Ja konverentsid on kindlates kätes”.

Anti Orava sõnul on äris koondumine loomulik. “Pärnu Konverentside liitumine Äripäevaga suurendab toimimise efektiivsust ning loob eeldusi uuteks arenguteks.”

Äripäeva peadirektori Igor Rõtov ütles, et hindab väga kõrgelt Pärnu Konverentside panust konverentsikultuuri loomises Eestis. „Ühelt poolt on Äripäeval nendest kogemusest palju õppida ja teisalt on meil endil üht teist kaasas. Usume, et üheskoos muutume klientidele veelgi atraktiivsemaks,“ lisas Rõtov.

Pärnu Konverentside suurim ja tuntuim üritus on iga-aastane Pärnu Juhtimiskonverents, millele lisandub arvukalt muid klientide usalduse pälvinud ettevõtmisi. Ka Äripäev ise on 15 aastase ajalooga konverentsikorraldaja, kelle tuntumad üritused on igaastane Äriplaan, turunduskonverents Password ja palju muid üritusi.

Kokku on Pärnu Konverentside Ja Äripäeva korraldatud üritustel kokku üle 8000 osaluse aastas. Megatrend maailmas näitab, et internetiajastul vajavad inimesed üha enam otsesuhtlust ning konverentsidel osalemine kasvab hooga ka meil Eestis.

Ja lisan, et Pärnu konverentside töötajad tulevad meile tööle 42.nädalal, seni tegelevad nad järgmise nädala lõpus toimuva Pärnu Turunduskonverentsiga. Üheskoos asume kohe tegema novembris toimuvat Koolituskonvrentsi. Kokku tuleb Pärnust 7 konverentsi, mille meeskonnad paneme kokku paari lähema nädala jooksul.