Struktuurimuudatus ja uued tiimijuhid Äripäeva koolitustes28. juuni 2023

Äripäeva koolituste osakond on olnud viimastel aastatel tugevas muutuste tuules ning oleme jõudnud punkti, kus ühtse üksusena sihikindlalt sammuma hakata oma eesmärkide suunas. Sujuvama töökorralduse loomiseks ning koostöö suurendamiseks oleme üksuse jaganud funktsioonipõhiselt tiimideks, mida juhivad meie oma andekad inimesed.

Koolitusjuht Riina Aan (arendustiimi juht)

Riina on Äripäeva koolituste arendustegevusi juhtinud juba mõnda aega, kuid tema töölauale on lisandunud nüüd ka IT koolituste arendustegevused ning arendustiimi juhtimine. Riina seisab hea selle eest, et meie koolitusportfell oleks turuvajadusest lähtuv ning aitaks kaasa organisatsioonide arengule läbi inimeste kompetentside tõstmise.

Müügi- ja turundusjuht Liis Lehtmets (müügitiimi juht)

Liis on olnud varasemalt Äripäeva Akadeemia müügijuht, tema tiimi kuulusid TMO konsultandid. Muutusena on Liisi lauale lisandunud IT koolituste müügitegevused ning kogu koolitusportfelli turundustegevuste juhtimine. Sellega seonduvalt liikusid tema tiimi ka digiturundusspetsialistid ning kliendihaldurid. Ühtse meeskonnana on võimalik tegevusi planeerida viisil, et need teineteist toetaksid ning reageerida agiilsemalt erinevatele väljakutsetele.

Koolituskoordinaator Marju Kurg (korraldustiimi juht)

Marju vastutusala Äripäeva koolitustes on hospitality (tõlkes külalislahkus) ehk koos oma tiimiga korraldab ta koolitajate ja osalejate vastuvõtu, osaluse ning lahkumise protsessi ettevalmistusest kuni tagasiside kokkuvõtteni. Korraldustiim paneb koolituse elutsüklis arendus- ja müügitiimi tegevustele punkti – võib öelda, et nemad on kirsiks tordil!

Soovime omalt poolt uutele juhtidele säravat silma, kindlat meelt ja oskust hoida fookust.