Tööstusuudised ja Metsamajandusuudised ühinesid18. august 2022

Üks muudatus sai jälle tehtud! Täpsemalt otsustasime kevadel, et ühendame teemaveebid Tööstusuudised ja Metsamajandusuudised, sest usume, et saame nii oma tööd efektiivsemalt korraldada.

Ühendamise peamine põhjus oli just efektiivsus, sest näeme, et mitmekesisem Tööstusuudiste teemaveeb on reklaamiandjatele atraktiivsem ja aitab ka meie tublil reklaamitiimil paremini fookust seada.

Tõsi on ka see, et lugejate huvi metsanduse ja puidutööstuse vastu oli tõusev ning tellijate arv näitas kasvu. Ühendamise hetkeks oli maksvate kontode arv ületanud 200 piiri. Liitsime metsaveebi tellijad tööstusveebi tellijatega ning lisasime tööstusveebi peamenüüsse ka eraldi rubriigi “metsa- ja puidutööstus”, et lugemisharjumus sujuvamalt teise veebi üle kolida.

Üleminek on läinud pigem hästi, sest negatiivset tagasisidet ei ole tulnud. Pigem on isegi kuulda, et ühendamine andis justkui midagi tasuta juurde, sest nüüd on metsandusveebi lugejatel võimalus ka teiste tööstusharude kohta lugeda.

Seni metsamajandusveebi toimetanud Toomas Kelt jätkab tööstusuudiste toimetajana. Toomas kajastab edaspidigi metsa- ja puidutööstuses toimuvat, kuid võtab fookusesse ka teised tööstusharud. Ühtlasi jätkub Toomase juhtimisel ka raadiosaade “Mets ja majandus”.

Metsamajandusuudised.ee alustas tööd 17. jaanuaril 2019.