Tule Äripäeva suurkliendihalduriks!15. november 2021

Tere! Mina olen Leele, suurklientide müügijuht ja kutsun Sind kandideerima Äripäeva suurkliendihalduriks. Tule aita meil viia olulisim äriinfo suurimate otsustajateni!

Kui Sind kõnetavad müügialasedväljakutsed ja soovid kaasa lüüa kiiresti muutuvas meediaäris, siis on see ametikoht just Sulle.

Sinu tulevane töö sisaldab igapäevaselt suhtlemist Eesti ettevõtete tippjuhtide ja võtmeisikutega. Ootame Sind oma meeskonda, kui Sul on ärikliendi müügikogemus, oled loomult uudishimulik, aktiivne ja enesekindel. Sobid hästi meie tiimi, kui oled kiire õppija ja väärtustad isiklikku arengut.

Kui tuled meile tööle, siis lisaks väljaõppele pakume Sulle korralikku teenimisvõimalust, sõbralikku ja toetavat tiimi, enesearengu võimalusi, samuti häid sportimisvõimalusi. Puhkus on meil juulis, lisaks on ka 5 päeva talvepuhkust.

Töö on osalise koormusega (0,75) esmaspäevast reedeni 6 tundi päevas. Töökoht asub moodsas kontoris Tallinna kesklinnas, aadressil Vana-Lõuna 39/1, Tallinn.

Kandideerimiseks saada oma CV ja kaaskiri hiljemalt 8. detsembriks Lisainfo e-postil [email protected] märksõnaga „Suurkliendihaldur“, personalispetsialist Brigitta Rosin.