Äripäev on tõeliselt põnev koht, kus töötada. Kuuludes Eesti paarisaja suurema ettevõtte hulka, proovime asju ajada siiski kiirelt ja tõhusalt, nagu kohane gasell-ettevõttele. Igapäevaseid äriotsuseid teeb meil ligi 40 üksusejuhti, et need oleksid igale töötajale lähedal ja arusaadavad. Vähem norme ja käskusid, rohkem vabadust ise teha, kliendilähedust ja fun'i. Äripäeval on ka peresõbraliku tööandja kuldmärgis ning meid pärjati 2020 aasta lõpus enimkiidetud tööandja tiitliga.

Hetkel otsime:

Raadiotoimetaja

Äripäeva müügikonsultant

 

 

Saada meile oma CV - [email protected]

Soovid Äripäevas töötada, kuid ei leidnud hetkel kõnetavat pakkumist? Saada meile enda CV ja tutvustuskiri, soovi korral ka meelepärane ametipositsioon ja/või valdkond. Võtame Sinuga ühendust, kui leiame just Sinu teadmistele ja kogemustele vastava tööpakkumise.

Kinnitame, et hoiame Sinu andmeid konfidentsiaalselt, säilitades neid kuni 2 aastat.

 

Lisaks hoia pilk peal meie Facebookil ja Instagramil!

logo-gold-rgbtop-tooandja-margis

 

 

Müügikonsultant

Häid tooteid on hea müüa ja veel parem on seda teha toetavas ning inspireerivas meeskonnas. Telefonimüügi osakonnas on võimalik töötada osalise tööajaga E-R neli tundi päevas. Suureks boonuseks on ka see, et meie mugava asukohaga kesklinna kontoris on võimalik kõikidel töötajatel tasuta parkida. Omalt poolt pakume kõike seda, mida head tööandjad töötajatele võimaldavad: professionaalseid müügikoolitusi, toetavat meeskonda ja vaba õhkkonda, konkurentsivõimelist töötasu ning võimalust ettevõttesiseselt areneda. Lisaks väga soodsaid sportimisvõimalusi ning tervelt ühe kuu pikkust suvepuhkust juulis ja talvist lisapuhkust. Müügitöö Äripäevas on ideaalne nii eduka karjääri alustamiseks kui ka stabiilse ja pikaajalise töökoha otsijale. Eelnevast müügikogemusest olulisemad on säravad silmad, tahe ja pealehakkamine! Kui soovid, et just Sinust saaks meie meeskonnaliige, siis saada enda CV aadressil [email protected]. Lisainfo telefonil 667 0042.

Ajakirjanik

Majandusajakirjanikud kirjutavad sellest, mis tõeliselt loeb –otsustajatest, rahast ja otsuste tagamaadest. Me tahame, et lugejad mitte ainult ei teaks, vaid saaksid ka aru. Me usume, et mida enam infot, seda targemaid otsuseid langetatakse. Meie ajakirjanikud on Eesti parimad. Me käsitleme juhtide jaoks olulisi teemasid. Me leiame alati kompetentseid allikaid. Me räägime asjadest nii nagu need on. Alati lugeja teenistuses. Ausalt ja kartmatult.

Reklaamimüügi projektijuht

Kui sa tahad saada tõeliseks müügistaariks ja teenida head palka, siis see on sinu võimalus. Kui sul on olemas aktiivse müügitöö kogemus, siis vajuta kohe kandideeri nuppu. Kõige eredamalt on sul on võimalus särada igal tööpäeval 8.45-st 17.15-ni. See on aeg, kui sa aitad kasvatada meie klientide käivet ja kliendid on sulle selle eest tänulikud. Sinu põhilised töövahendid on telefon ja arvuti. Supertulemust aitab saavutada harjumus endale eesmärke püstitada ja neid täita, meie käest saad selleks vahendid. Ole valmis pingeliseks tööks, kus ei ole tavalisi lahendusi. Kasuks tuleb lai silmaring, nutikus ja positiivne ellusuhtumine.