Äripäev on tõeliselt põnev koht, kus töötada. Kuuludes Eesti paarisaja suurema ettevõtte hulka, proovime asju ajada siiski kiirelt ja tõhusalt, nagu kohane gasell-ettevõttele. Igapäevaseid äriotsuseid teeb meil ligi 40 üksusejuhti, et need oleksid igale töötajale lähedal ja arusaadavad. Vähem norme ja käskusid, rohkem vabadust ise teha, kliendilähedust ja fun'i. Äripäeval on ka peresõbraliku tööandja kuldmärgis ning meid pärjati 2020 aasta lõpus enimkiidetud tööandja tiitliga.

Hetkel otsime:

koolituste müügikonsultant

Äripäeva müügikonsultant

turundusspetsialist

 

Soovid Äripäevas töötada, kuid ei leidnud hetkel sobivat pakkumist? Saada meile enda CV ja kaaskiri aadressile [email protected] ning anna teada, milline ametipositsioon ja/või valdkond Sind kõnetab.

Kinnitame, et hoiame Sinu andmeid konfidentsiaalselt, säilitades neid kuni 2 aastat.

 

Lisaks hoia pilk peal meie Facebookil, LinkedInil ja Instagramil!

TOP tööandjaPeresõbralik Tööandja

Hüved töötajatele

Äripäeva väärtuspakkumine on komplekt huvitavast ja arendavast tööst, võimalustest ja vastutusest, tööturu hinnale vastavast töötasust, põnevast koostööst organisatsioonis ja mitmekesisest soodustuste ja hüvede paketist, mis on põimitud meie traditsioonide ja väärtustega. Paneme rõhku meie töötajate enesearengule erinevate koolituste ja konverentside näol. Korraldame vahvaid ühisüritusi ja tähistame töövõite. Põhipuhkust on meil kokku 30 päeva, millele lisandub veel 5 päeva talvepuhkust. Meie jaoks on oluline toetada töötaja füüsilist ja vaimset tervist ning innustame ühiseid sotsiaalseid ettevõtmisi.

Meie traditsioonid

Nende 30+ aasta jooksul on meil välja kujunenud mitmeid toredaid traditsioone. Kui töötajal saab edukalt katseaeg läbitud, siis kutsume ta koos teiste uute töötajate ja juhtkonnaga hommikukohvi üritusele, kus ootab teda kingitus ja üksteise lähemalt tundma õppimine. Hindame väga töötajate antud panust ning tunnustame eriti pikaajalisi töötajaid erinevate staaži täitumiste kingitustega. Puudust pole klassikalistest ühisüritustest kolleegidega nagu suvepäevad ja jõulugala. Suvepäevadel kuulutame välja meie väärtuste saadikud ning jõulugalal tunnustame enda ala parimaid. Oktoobrikuus tähistame ettevõtte sünnipäeva suurema peoga ning aasta läbi saavad töötajad enda sünnipäeval kingituse Äripäevalt. Lisaks veel palju põnevat ja ka uusi ettevõtmisi, mis hakkavad traditsiooniks kujunema.

Arenguvõimalused ettevõttes

Töötaja saab Äripäevas teha kolme tüüpi karjääri – professionaalne areng praegusel töökohal, liikumine firma sees horisontaalselt kõrgema vastutusega ametikohale ja kolmandaks liikumine vertikaalselt teise üksusesse. Äripäev soodustab ja väärtustab inimeste pidevat professionaalset arengut, mille jaoks on olemas koolituseelarve ja süstematiseeritud koolituse plaan. Kõik meie tooted on töötajatele kättesaadavad, mis omakorda aitavad enesearengule kaasa. „Äripäevas usaldatakse inimesi ja antakse neile vabadus teha mida iganes nad soovivad! Pole oluline su vanus või varasem kogemus, loeb vaid sära silmades ja soov asju ära teha ja nii võid ootamatult sattuda tegema palju suuremaid asju, kui iial arvata oleksid osanud!“ – Jana, turunduslahenduste osakonna juht.